Horská dráha před maturitou

12. dubna 2012 v 20:16 | Claire |  *From my days*
Jednou takhle večer se mnou prohnala citová vzpomínková bouře. Byla nečekaná, intenzivní... a krátká. Po každé bouřce přeci vyjde slunce a já se po večeru plném protichůdných pocitů zase vzbudila plná elánu.

Jestli máte pocit, že tady na to kašlu, tak nekašlu, vážně ne. Jen není čas. A když najdu chvilku času, chybí inspirace. A nebo napíšu článek, který prostě nemůžu zveřejnit.
Nelíbí se mi tohle předmaturitní období. A fakt bych chtěla, aby už skončilo.
Moje nálada je jako horská dráha. Chvíli srším energií, rozdávám šťastné úsměvy a mám pocit, že se mi skvěle daří a svět je skvělé místo. Chvíli jsem unavená, protivná, agresivní a ve stresu.
Ve škole máme upravenou výuku, chodíme už jenom na maturitní předměty. Nevím, proč jsem v září byla tak nadšená představou, že budu mít dvakrát týdně výuku od dvanácti. Teď jsem schopná v tom vidět jen blížící se maturitu.
Je to naprd. Ještě ani nemám hotové všechny otázky, o tom, že bych je třeba uměla, ani nemluvím. A místo, abych se do toho opřela, tak se válím a flákám. Asi je na mě ještě brzo. Asi potřebuju pracovat pod pořádným tlakem.
Scia nic moc. A to jsem je psala dvakrát. Obecné studijní předpoklady se mi sice povedly hned napoprvé přes 90, ale k čemu mi to je, když jsem ZSV dala na 61? Já vám řeknu k čemu! A nebo radši ne, nechci být sprostá. Ale co. Mám ze sebe dobrej pocit aspoň díky těm OSP. Asi nebudu úplně blbá ;)
Aspoň se teď šrotím na TSP. Asi třikrát pečlivěji než na Scia, takže doufám, že se to někde projeví a já se do vysněného Brna dostanu. Protože jestli ne, tak už zbývá akorát pedák v Budějovicích a to by byl můj konec. Takže mi 5. 5. (pěkné datum, že?) držte povinně všichni palce.
Určitě bych našla ještě pár zbytečných nezbytností, co bych vám mohla říct, ale přece jen asi půjdu dělat něco užitečnější. Třeba zkoumat citáty Sigmunda Freuda.
Mějte se jarně (i když je ráno skoro jinovatka) :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mad Jerk Mad Jerk | Web | 12. dubna 2012 v 20:27 | Reagovat

S maturitou nás straší už od prváku. Nějak mi to nedochází, nějak nechci, aby mi to docházelo. Jednou se prostě probudím a řeknu si - holka seš maturitní ročník, tak na sobě začni konečně dřít.
Jinak teda držím palce. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama