Zase jednou na skok

6. března 2012 v 17:52 | Claire |  *From my days*
Když si vzpomenu na svoje plány na jarní prázdniny, musím se smát. I když je to možná spíš k pláči. Zase se jednou projevila moje naivita.

Nestihla jsem samozřejmě ani desetinu toho, co jsem chtěla. Takže pořád setrvávám ve stavu, kdy nejenže neumím ani jednu maturitní otázku, ale velkou část jich ani nemám zpracovanou. Z čehož začínám mít přece jen trochu hrůzu.
Do posledního zvonění zbývá 51 dnů. Na to, co následuje po posledním zvonění, se bojím jenom pomyslet. Bude to ještě velice zajímavé.
Jediné, co se mi povedlo, jsou zkoušky Scia. Nechci se chlubit, ale verbální oddíl jsem napsala na 100%!! :) V ostatních částech se sice zadařilo o malinko méně, ale celkový percentil by se pořád měl přehoupnout přes 90, což by mi fakt zvedlo sebevědomí i náladu. Tak doufám, že mě definitivní výsledky nezklamou ;)
Jak už asi chápete, na žádné zásadní novinky u mě není čas. Škola, škola, škola. Přesně okolo toho se můj život točí. Takže se mnou mějte trpělivost. Jestli odmaturuju, tak mi 26. května začnou zasloužené prázdniny a pak můžete čekat i nějaké zajímavější články ;)
A abyste si nemysleli, že jsem úplná šprtka, tak vám nakonec ještě připomenu, že mám pořád toho nejlepšího přítele na světě, který pro mě dělá první poslední, kupuje mi dárečky, říká a píše krásná slova a dává mi pocit, že jsem skvělá a výjimečná. A to bych, milé dámy, přála každé z vás! ;)
Mějte se krásně a užívejte si probouzejícího se jara víc než já!!

PS: Pokud to tu čte někdo, kdo přemýšlí, kam udat na prázdniny ségru, brášku, dcerku nebo synáčka, tak se mrkněte na stránky skvělého tábora s rodinnou atmosférou Sluneční zátoka, který můžu všem vřele doporučit! Já sama si tam letos dám už čtvrté léto jako vedoucí, takže ráda zodpovím veškeré dotazy ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Werča Werča | Web | 6. března 2012 v 21:06 | Reagovat

Počkej, až tenhle maturitní stres budeš mít za sebou, strašně se ti uleví ;)
A ke zvládnutým Sciím ti gtauluji, je to naprosto skvělý výsledek!
Jinak, na blogu ses mě ptala, kam se hlásím. Podala jsem přihlášku do Prahy na UK, na Pedagogickou fakultu, obory Sociální pedagogika a čj plus zsv se zaměřením na vzdělávání ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama