Únor 2012

Scio

29. února 2012 v 13:02 | Claire
Ahoj,
tentokrát si vám nejdu vylévat srdíčko, ale obracím se na vás s prosbou :)
Je mezi váma někdo, kdo loni nebo i letos psal testy Scia? Mě to čeká v sobotu, budu psát OSP-R a ZSV, takže uvítám každé info od vás, co jste to už absolvovali :)
Zajímá mě hlavně, jak moc těžký vám přišlo ZSV, jak jste zvládali časový limit, kolik jste měli bodů a jaký tomu odpovídal percentil.
A jestli někdo máte v pc nějaké testy na procvičení a byli byste ochotní mi je poslat, tak bych vás za to fakt milovala :)
Tak doufám, že se někdo ozve :)
Díky ;)

I say nothing but stare at you

21. února 2012 v 22:41 | Claire |  *My loved songs*
Některé vzpomínky nikdy nepřestanou bolet. Občas se prostě objeví a vezmou vám dech.
A je vážně naivní myslet si, že se jich můžeme zbavit.

Valentýnská

14. února 2012 v 21:09 | Claire |  *From my days*
Nikdy jsem Valentýn nějak extra neřešila. Nejsem proti němu zaujatá jako ti, co už dva týdny před 14. únorem dávají najevo, jak ho nenávidí (a težko říct, jestli kvůli tomu, že je z Ameriky, že je tak trochu hloupý nebo proto, že jsou sami a hlodá v nich závist), ale taky jsem se na něj nikdy dopředu netěšila a neplánovala dárečky a oslavy. Prostě šel mimo mě.

Nepiš čárku tam, kde už osud udělal tečku

12. února 2012 v 14:37 | Claire |  *From my days*
Hrála jsem si na kuchtičku a zatímco jsem pekla bábovku, nechala jsem svého zvědavého přítele samotného se svým notebookem. A můžu k tomu říct jen jedno: ZPROPADENÝ FACEBOOK!

Forgotten birthday card

7. února 2012 v 16:35 | Claire |  *From my days*
Už jsem s tím sice trapná, ale prostě zase nemám čas. Zatracený čtvrťák. Vždycky si vymyslím téma článku, v hlavě sesumíruju pár úvodních vět a... A pak se k tomu psaní prostě nedostanu. Už mi všechny ty maturitní předměty, testy a přihlášky na výšky lezou krkem!
Ale na to jsem si sem dneska stěžovat nepřišla. Potřebuju si zafňukat kvůli ničemu jinému. Jako pravý sebestředný člověk, milující sám sebe, miluju narozeninová přáníčka... A víte, jsem teď opravdu zklamaná. Díky Facebooku vám napíšou lidi, kteří vás na ulici ani nepozdraví a ti, na kterých vám opravdu záleží, se na vás vykašlou (a teď opravdu nemluvím o tobě, šelmi :*). Já vím, že je to taková maličkost, kravinka, ale... Prostě mě to mrzí...