Sick and tired

4. července 2010 v 20:50 | Jeho malá mrcha |  *From my days*
Chtěla jsem si tyhle prázdniny maximálně užít. Jela jsem se slečnou N. koupat, těšili jsme se na večer, do baru, měla jsem milion dalších plánů... Šlapala jsem si na kole a bylo mi hrozně fajn. Potom mi nějakej sprostej hmyzák narazil do nohy, já se lekla a... A najednou jsem ležela na zemi. Takže bilance druhého prázdninového dne: dva stehy nad obočím, zlomená ruka, jeden steh na nártu, totálně zrasovaná pata a asi tisíc dalších odřenin. Strašně mě štve, že nemůžu na chatu, že musím dřepět doma... A že kdybych nebyla fiflena a měla helmu, nemusela jsem mít monokla...
Byla jsem z toho totálně rozhozená, dokonce jsem napsala Méďovi. No a čekala jsem větší odezvu než jedno prozvonění. Je mi po něm smutno. A měla bych si na to zvyknout. To, že po něm smutním, je realita. Téměř každodenní.
Dneska už je mi líp. Do Řecka už možná poletím bez sádry a tábor taky v cajku. A začínám mít roupy a nebezpečný myšlenky... O těch nápadech nemluvě.
Před chvíli jsem si přečetla mail z Ráje... Zase je nás tam míň. Já to chápu, organizace tábora není legrace... Ale bude mi po těch někteřích odpadlících tak šílený smutno :( Jsem zralá na panáka. Nezávazný sex nebude tolerován. Všechno ve mně křičí. Byla to narážka i na mě?! To s Jeskyňkou nebyl nezávazný sex! Já ho milovala!!! (je na místě minulý čas?) Chápe to vůbec někdo?! Já... Mám teď pocit, že už ho nikdy nebudu mít. Já vím, že je to dobře, že Jeskyňka pro mě není to správný a blablabla. Ale já mám pocit, že to ještě nemůže skončit. Někde v hloubi duše ho hrozně moc chci!
A vůbec, proč jsou kluci, na kterých mi záleží, takový zmetci? Nebo aspoň většina. Třeba Honzík, kterej píše hezký věci mým kamaradkám... Mrzí mě, že mu nemůžu věřit. Baví mě provokovat ho, bavit se, plánovat milování... Baví mě představa, že jednoho dne fakt přijede a budeme dělat to, o čem si tak rád píše. Ale jaký to má smysl bez důvěry?
Jsem strašně unavená. Psychicky i fyzicky. Tak... Snas se z toho vyspím a zítra bude líp...
Bicycle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama