Noci dlouhý jsou plný touhy a lásky nás dvou

13. července 2010 v 13:06 | Jeho malá mrcha |  *From my days*
 Paní doktorka mi konečně vyndala stehy a dovolila mi koupat se. Takže dneska jedu poctít svou návštěvou slečnu Prasíka a těšila jsem se, jak se naložíme do bazénku a zdrbneme všechny ty strašný kluky a ještě horší holky, co nám pijou krev. A ono zalezlo sluníčko! To je jako naschvál. Někdy mám pocit, že zákony schválnosti jsou to jediný, na co se tady můžu spolehnout.
 Ještě štěstí, že jsem se rozhodla si tyhle prázdniny na maximum užít a nenechat si to od ničeho (a přiznejme si to - hlavně od nikoho) zkazit. Takže mraky mě fakt nerozhází. Drbat, popíjet kafčo a smát se můžeme i ve stínu!
 Další adept na tečku za pokusy zkazit mi letní pohodičku je Méďa. To bylo slibů, jak půjdem ven. Těšila jsem se. A on si teď klidně ignoruje mojí SMSku. Jeho chyba! Protože já za pár dnů odletím pryč a on mě pak neuvidí celý prázdniny a bude mu po mně strašný smutno. Mně po něm sice taky, ale to nikomu neříkejte. Navíc... Já se zabavím jinak!
 Co se týče nevěrné stránky mého já - nezastavila jsem to. Spíš naopak. ***** možná přijede. Možná zítra, možná ve čtvrtek. Mladá mu sice dělá problémy, ale moje argumenty jsou silnější. Kdo by odolal mě v plavkách, prázdnýmu bytu a šlehačce? :D (Já jo, on ale naštěstí ne;)) Moc nad tím nepřemýšlím. Vím, že to není správný. Ale na druhou stranu - kdyby to bylo naopak, brala by ohledy ona na mě? Prostě chci být v pohodě. To s ním jsem. Takže si užívám naše hříšný, sladký rozhovory, jeho milej hlas v telefonu i to, že mi říká beruško...
 Celkově to jde s mojí morálkou nějak z kopce :D Včera jsem seděla dlouho do noci u ICQ, psala si s hromadou kluků, se všema jsem flirtovala a cítila jsem se hrozně žádoucí :D Bylo to fajn. Prý jsem koketka. Ok, jsem. A nevidím na tom nic špatného;)
 Navíc i koketky můžou být hodný, ne? Při rozhovoru s pánem bizonů jsem včera řvala jako želva. Ten kluk mi bude nehorázně moc chybět. Ráj bez něj nebude tím, čím býval. Najednou jsem dostala strašnej strach, že jednou odtamtud vypadnu stejně jako on. Že udělám něco špatně (vážně je hřích spát s klukem, kterýho miluju???) a pak mě pár vět v mailu o celej Ráj připraví. Svět není fér, Méďa má pravdu.
 U toho brečení, strachování a flirtování jsem ještě stihla utěšovat svého ex, který má krizi s přítelkyní. Řekl mi, že jsem moc hodná a že jsem jeho jediná opora. Což vám říkám jen tak mimochodem, abyste věděli, že koketky jsou fakt v jádru hodný holky.
 To by pro dnešek stačilo - napsal mi Méďa. Takže si s ním nakonec to rande asi domluvím. Mám pro něj nevysvětlitelnou slabost, no <3
Flower
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama