Nikdo nesetře slzy tak dokonale, jako ten, kdo je způsobil

19. června 2010 v 13:45 | Jeho malá mrcha |  *From my days*
Přihlásila jsem se na Facebooku, přečetla si zprávu od Tygřice, která mi vždycky udělá hroznou radost, s potěšením zjistila, že Jeskyňka nepřidal nic nového o své lásce a té malé pražské blondýně, kterou tak upřímně nenávidím, nepopřál k narozeninám. Potom jsem se ještě usmála nad šťouchnutím od Médi, napsala svýmu Hovínku, jak moc se k ní těším a... Začala jsem brečet.
Jsem blázen, já vím. Když přemýšlím o svým životě, mám toho hrozně moc. Mám strašně fajn život a spoustu lidí, kteří mi dávají lásku a za který bych já dýchala. Mám se na co těšit, mám bezvadný zážitky a spoustu věcí před sebou. Jsem zdravá a vždycky když se podívám do zrcadla, neomdlívám hrůzou. Mám milující rodinu. Mám dobrý známky ve škole. Mám možnosti flirtovat, bavit se, líbat se... Nemám jediný důvod k tomu, abych byla nešťastná! Tak proč je tak těžký zadržet slzy? Ani jsem si nemusela pouštět My immortal... :(
Doufám, že za to můžou hormony. A že to hodně rychle přejde. Cítím se takhle hrozně... Nechci ze sebe dělat chudinku, ale jak se mám smát, když mi to prostě nejde?
Sad clown
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama