Méďa

30. června 2010 v 12:58 | Jeho malá mrcha
Má jedno z nejkrásnějších klučičích jmen, bloňdatý vlásky a ten nejúžasnější úsměv, co znám. Říká mi princezno a já bych s ním byla nejradši pořád. Na řetízku mám připnutej jeho prstýnek s pumou a budu ho tam nosit, dokud mi ho sám nesebere.
Když jsem ho viděla poprvé, nic moc... Jenže pak se to nějak všechno začalo vyvíjet, začali jsme se poznávat a on pro mě znamenal pořád víc a víc. A tenkrát na tý Toilet party, když jsme se poprvé líbali... Tam se to stalo! Od tý doby v tom lítám. Jen mívám období, kdy to zdárně skrývám - před ním, před okolím i před sebou. Ale teď už to nechci schovávat. Chci jeho!
Strašně nesnáším to, že spolu chodíme do jedný třídy, protože to všechno mezi náma komplikuje, ale taky to hrozně miluju, protože díky tomu ho tak často vídám. Bude mi teď přes prázdniny hrozně chybět... Potřebuju ho, s ním se mi líp směje, s ním se mi líp žije. Jediný co mě utěšuje je, že se mu prý taky bude stýskat... No, možná nám to odloučení prospěje. Možná si uvědomíme, že bysme vážně měli být pár. Já si myslím, že by nám to spolu moc slušelo ;) A byli bysme moooc šťastní. Narozdíl od něj se vůbec nebojím toho, že mi ublíží. Já mu věřím. Na sto procent. No... Možná ještě na víc ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama