Když někoho nemůžete dostat z hlavy, možná tam prostě má být

17. června 2010 v 9:03 | Jeho malá mrcha |  *From my days*
Nechápu z čeho jsem tak unavená. Každý ráno, když zazvoní budík, cítím se jako po ráně palicí. A přitom nic pořádnýho nedělám. Potřebuju prostě prázdniny. Už aby tady byly...
Včera jsme jeli do divadla. Strašně ráda jezdím vlakem. Vlaky mi prostě připomínají léto a pohodu. Strašně mě baví jen si opřít hlavu o okýnko, dívat se ven a přemýšlet. Nebo nemyslet vůbec na nic.
Včera jsem přemýšlela o Jeskyňkovi (jaké překvapení). Potřebovala jsem si to srovnat v hlavě. A snad se mi to povedlo... On je pořád jako vichřice, která proletí mým životem a nechá za sebou jen spoušť. Ale vzpamatovat se z toho už mi netrvá měsíce, ani týdny... Člověk si zvykne na všechno. Nebo jsem možná dostala rozum. Mám Jeskyňku ráda. Moc. A věřím tomu, že on má rád mě. A jsem ráda, že ho mám. Všechno zvládnem. A bude to mezi náma fajn, i bez milování, mazlení a polibků. Takže se nemám čeho bát, nemám být z čeho smutná.
Cestou zpátky seděl ve vlaku naproti mě Méďa. Hladil mě po noze a později mi dělal polštářek :) Strašně krásnej a voňavej polštářek. Všechno dělá tak těžký... Na jednu stranu se snaží dělat jako že nic, řekl mi přece, že mi dva spolu nebudem. Na druhou stranu mi dává šíleně moc naděje, tolik pohledů, úsměvů, doteků, náznaků... A já to nechci definitivně vzdát, protože jsem s ním prostě šťastná. Je mi z toho smutno... Už proto, že za chvíli jsou prázdniny a i přes ty jeho sliby nevěřím, že se uvidíme nějak často...
A asi bych se v tomhle psychickým rozpoložení neměla dívat na filmy s happy endem. Včera jsem málem brečela i u Protivnejch sprostejch holek. Tyhle pohádky... Vždycky to tam dobře skončí. Jenže můj život není pohádka... Díky bohu za hlášku: "Ale já nemůžu za to, že hodně krvácím a mám širokou vaginu!" :D:D:D Ta mě vážně hodně rozesmála. A se smíchem jde všechno líp ;) 
bear
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama