Hodný holky se dostanou do nebe, ale ty zlobivy všude

15. června 2010 v 18:13 | Jeho malá mrcha |  *From my days*
Jsem tak příšerně protivná, vzteklá a nesnášenlivá.
Já to vážně nedělám schválně. Nechci, aby si o mě lidi, kteří mě měli za milou holku, najednou mysleli, že jsem kráva. Ale asi bohužel jsem. A nejsem tak dobrá, abych to mohla zamaskovat.
Je to divný, najednou mě štvou lidi, který jsem vždycky měla šíleně ráda. Nechce se mi mluvit, smát se, dělat kraviny. Možná by mi pomohlo svěřit se... Ale já vlastně nemám o čem mluvit.
Asi to přebolí. Snažím se to brát jako rozchod. Jenže můžu se rozejít s někým, s kým jsem nikdy nechodila? Milovali jsem se. Já jsem milovala jeho. On mě měl rád. Viděli jsme se jednou za čas a já z toho vždycky vytěžila maximum. Teď snad budem kamarádi - neztrácím ho, jen náš vztah posouváme někam, kde mu bude líp, kde bude mít větší šanci vydržet. Umím si to tak krásně okecat. Tak proč je mi tak šíleně smutno?
Dneska nám jedna profesorka kladla na srdce, že když nám kluci dávají jenom naději, nestačí to. Hmm... Taky to mohla říct dřív. I když bych si to stejně asi musela ozkoušet sama. Vlastně toho nelituju, kdybych mohla vrátit čas, udělala bych to znovu. On mi za to stál, i když mi všichni tvrdí opak. Jen bych si to opáčko dala bez tý bolesti, prosím.
Prý se člověk chybama učí. Nevím, jestli byl Jeskyňka chyba. Jen vím, že to moc bolelo a stálo mě to hodně slz. Takže jo, asi to byla chyba. Sebral mi tolik iluzí. A fakt divný je, že jsem teď hrozně pesimistická, co se lásky týče, nevěřím klukům a od každýho automaticky čekám, že mě zklame. Jen Jeskyňkovi, kterej za to vlastně může, pořád tak nějak věřím. On má u mě prostě dveře pořád otevřený. A sama cítím, jak trapný je, když to říkám v 17-ti, kdy mám ještě všechno před sebou, ale už nikdy si nechci žádnýho kluka pustit takhle hluboko pod kůži. Protože bezcitný potvory to mají v životě možná přece jenom jednodušší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama